Centrum Edukacyjne

Celem naszego Centrum Edukacyjnego jest pomoc w edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych. Pomoc przybiera różnorodną formę:
– Organizowanie szkoleń i konferencji chrześcijańskich
– Pomoc w lekcjach dzieci szkoły podstawowej i gimnazjum
– Finansowanie edukacji dzieci w Ugandzie
– Szkoła Językowa

Organizowanie szkoleń i konferencji

Systematycznie do naszego Kościoła zapraszani są mówcy i wykładowcy z kraju i zagranicy. Tematy poruszane przez nich dotykają ważnych aspektów chrześcijańskiego życia i służby: „Osobisty rozwój”, „Wzrost kościoła”, „Wyposażanie liderów”, „Powołanie i służba”.
Celem jest zaktywizowanie każdej osoby do osobistego wzrostu, odkrycia powołania i służenia zgodnie z obdarowaniem w lokalnej społeczności jak i społeczeństwie.

Pomoc w lekcjach

Jesteśmy również zaangażowani w życie społeczeństwa. Jedną z form jest pomoc w odrabianiu lekcji dzieciom i nastolatkom. W każdy wtorek czekamy na uczniów i gotowi jesteśmy, aby im pomóc.

UWAGA! POMOC W ROKU SZKOLNYM 2014/2015 RUSZA OD PAŹDZIERNIKA!Edukacja w Ugandzie

Od 2008 roku zaangażowani jesteśmy w projekt „Adopcja na odległość”. Edukacja w Ugandzie jest płatna. Naszą pomoc skierowaliśmy do dzieci z domu dziecka „Home Again”. Obecnie opłacamy edukację 4 dzieciom.

Szkoła Językowa

To nasz najmłodszy projekt. Wykorzystując naszych nauczycieli chcemy uczyć języków obcych. Oferta skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych.